ВМРО-ДПМНЕ: ДС да каже дали функционираат само како испостава за бесплатен паркинг на функционерите на СДСМ и ДУИ, наместо како партија?

ДС да каже дали функционираат само како испостава за бесплатен паркинг на функционерите на СДСМ и ДУИ, наместо како партија? ДС да излезе и да каже дали една ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Девет јавни претпријатија, седум јавни и културни установи и 23 средни училишта во градот Скопје добија пристапни рампи за да бидат достапни за лицата со ...
| | веќе видена | слични
4 копии
8 копии
3 копии
2 копии
2 копии

Директорот на ЈП Градски Паркинг Бојан Христовски на денешната прес-конференција истакна дека Управниот одбор на јавното претпријатие „Градски Паркинг“ – ...
| | веќе видена | слични

Oд 1 март годинава, „Градски паркинг“ ќе ги намали цените за паркирање во Скопје, по одлуката на Управниот одбор на јавното претпријатие „Градски Паркинг“ – ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Управниот одбор на јавното претпријатие „Градски Паркинг“ – Скопје денес донесе одлука за намалување на цената за паркирање во Скопје од 01.03.2022. Со ова се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВМРО-ДПМНЕ: ДС да каже дали функционираат само како испостава за бесплатен паркинг на функционерите на СДСМ и ДУИ, наместо како партија?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: