Стоилковски: Демократски сојуз да каже дали цела катна гаража функционирала на грбот на граѓаните (ВИДЕО)


„Демократскиот сојуз треба да каже дали е точно дека цела една катна гаража функционирала на грбот на граѓаните за да може функционери од СДСМ, ДУИ, ...
| | веќе видена | слични
4 копии
4 копии
8 копии
3 копии
2 копии
2 копии

Директорот на ЈП Градски Паркинг Бојан Христовски на денешната прес-конференција истакна дека Управниот одбор на јавното претпријатие „Градски Паркинг“ – ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Oд 1 март годинава, „Градски паркинг“ ќе ги намали цените за паркирање во Скопје, по одлуката на Управниот одбор на јавното претпријатие „Градски Паркинг“ – ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Управниот одбор на јавното претпријатие „Градски Паркинг“ – Скопје денес донесе одлука за намалување на цената за паркирање во Скопје од 01.03.2022. Со ова се ...
| | веќе видена | слични

Управниот одбор на ЈП „Градски Паркинг“ Скопје денеска донесе одлука за намалување на цената за паркирање во Скопје од 1 март . Со одлуката на ЈП „Градски ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ, Александар Николоски преку својот фејсбук профил ги повика граѓаните да излезат вечерва од 19:00 часот, пред Владата на ...
сите 636 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи кажа дека доколку кажеме „не“ за внес на Бугарите во Уставот ќе започнат меѓуетнички тензии и ќе ја имаме ...
сите 67 | | | веќе видена

Доцна синоќа среде Охрид се приведени тројца охриѓани кои го нарушиле јавниот ред и мир со меѓусебна тепачка, а уште еден завршил со лисици на рацете затоа што ...
сите 242 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стоилковски: Демократски сојуз да каже дали цела катна гаража функционирала на грбот на граѓаните (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: