Големи инциденти на дебито на Васоски во Сарајево


Неверојатна ситуација се случи на пријателскиот фудбалски натпревар во Босна и Херцеговина меѓу Лубушки и Сараево https://www.youtube.com/watch?v=21KK9cI6GuE ...
| | веќе видена | слични

Пријателскиот натпревар помеѓу Љубушки и Сараево за кого на клупата дебитираше Александар Васоски, имаше и „трето полувреме“ во кое главната улога ја имаа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денеска се очекува прва средба на работните групи за утврдување на забелешки за преговарачката рамка. Има ли провокатори на протестите и наменска „магла“ за ...
сите 745 | | | веќе видена

Францускиот предлог за деблокада на македонските интеграции во ЕУ, интегрално преведен на македонски јазик, од вчера е објавен на официјалната веб страница на ...
сите 441 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски синоќа во телефонско јавување во емисијата “Јади Бурек“ во текот на сенародниот протест Ултиматум, НЕ ...
сите 359 | | | веќе видена

Координаторите на пратеничките групи и други претставници на парламентарните партии денеска се очекува да одржат прва средба на која ќе се разговара за ...
сите 78 | | | веќе видена

Владејачкиот СДСМ денеска се огласи со соопштение во кое го осудува протестот на македонскиот народ против бугаризацијата, го осудува насилството врз ...
сите 293 | | | веќе видена

Ченките на НАТО денес ги потпишаа пристапните протоколи за приклучување на Финска и Шведска на воената алијанса. Двете земји ги поднесоа своите апликации во ...
сите 294 | | | веќе видена

Граѓаните и вечерва во 19:00 часот ќе протестираат против предлогот на француското претседателство. Протестот како и вчера, така и денес ќе започне пред ...
сите 376 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Големи инциденти на дебито на Васоски во Сарајево

Од:
До кого (е-маил):
Порака: