МВР ДЕМНЕ НАПИШАНИ куп казни!


3 копии

– Проблемот со кучињата скитници врз граѓаните на Кичево е застрашувачка појава. Само во текот на вчерашниот ден дури тројца граѓани се нападнати од кучиња ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Мобилната единица за безбедност на сообраќајот на патиштата денеска спроведе зајакната акциска контрола на автопатот Куманово – Скопје – Велес за санкционирање ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Полициски службеници вчера при акциска контрола за управување возила под дејство на алкохол на подрачјето на СВР Битола, ПС Ресен и ПС Македонски Брод, ...
| | веќе видена | слични
14 копии
повеќе

Останато

Пратениците денеска во Собранието расправаат за Дополнетиот предлог на законот за финансиска стабилност, со европско знаменце. Пратеникот Антонио Милошоски од ...
сите 476 | | | веќе видена

Градоначалникот на Струмица, Костадин Костадинов го разреши директорот на училиштето од Струмица од кое наставник е осомничен за полов напад врз дете, а ...
сите 503 | | | веќе видена

Турција не може да ги игнорира санкциите на Стокхолм против Анкара, изјави турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган. „Иако е очигледна виталната улога што ја ...
сите 614 | | | веќе видена

Универзитетскиот професор Дарко Лазаров во емисијата 24 анализа потенцираше дека ребалансот на буџетот се прави многу рано и најчесто се прават во септември. ...
сите 232 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден денеска во Токио предупреди дека САД „воено ќе го бранат Тајван доколку Пекинг го нападне овој автономен остров“, ...
сите 50 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ продолжува со своето лицемерие. Тоа е партијата која двојно го зголеми јавниот долг за да гради лажен барок и споменици, а сега во време на криза ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МВР ДЕМНЕ НАПИШАНИ куп казни!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: