Стручен коментатор – Ристо Магдинчев: Критики да, но не и навреди!

Пред почетокот на првото полуфинале меѓу Шпанија и Данска, во студиото на МТВ гостуваше Ристо Магдинчев, редовен стручен коментатор на СПОРТМЕДИА за време на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Димитар Ковачевски преку објава на фејсбук ги демантира како што наведува, лагите и шпекулациите во врска со францускиот предлог, и порачува дека ...
сите 1242 | | | веќе видена

Граѓаните не го разбираат новиот тарифник за струјата и не знаат како да ја пресметаат потрошувачката на калкулаторот што е објавен на веб-страницата на ...
сите 452 | | | веќе видена

Вчера во дебатниот магазин „Click Plus“ гостуваше потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски кој коментираше околу францускиот предлог. Тој порача ...
сите 1008 | | | веќе видена

Албанскиот премиер Еди Рама денеска изјави дека Северна Македонија треба без двоумење да го прифати новиот француски предлог, кој, според него, е исто така ...
сите 123 | | | веќе видена

„Мерката Мој ДДВ е една од најуспешните мерки од концептот парите назад кај граѓаните што го реализира Владата предводена од СДСМ. За три години преку оваа ...
сите 52 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стручен коментатор – Ристо Магдинчев: Критики да, но не и навреди!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: