Стручен коментатор – Ристо Магдинчев: Критики да, но не и навреди!

Пред почетокот на првото полуфинале меѓу Шпанија и Данска, во студиото на МТВ гостуваше Ристо Магдинчев, редовен стручен коментатор на СПОРТМЕДИА за време на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Директорот на Финансиската полиција, Арафат Муареми се очекува утре до Обвинителството да ја поднесе кривичната пријава против обвинителите Вилма Русковска, ...
сите 261 | | | веќе видена

Стигна и потврда од агентот на Марко Арнаутовиќ дека Манчестер јунајтед испратиле понуда за него, тие сега ја притискаат Болоња да ја прифати понудата. Италија ...
сите 186 | | | веќе видена

Иако јагленот важи за еден од најзагадувачки фосилни горива и е најголемиот „виновник“ за климатскитепромени, сепак, и покрај напорите за негово „откажување“ ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стручен коментатор – Ристо Магдинчев: Критики да, но не и навреди!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: