Воена моќ: За време на СДСМ пад од 12 места

2 копии

Еден од најголемите бранители на политиките на Владата, Драган Алчинов со доаѓањето на СДСМ и Зоран Заев бил вработен во МНР и станал дел од екипата на ...
| | веќе видена | слични

Армискиот полковник Драган Ковачки, пратеник и член на Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ, му реплицира на министерот за надворешни работи Бујар Османи, кој не ...
| | веќе видена | слични

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Воена моќ: За време на СДСМ пад од 12 места

Од:
До кого (е-маил):
Порака: