Малолетничка пријавила физички напад и закана со пиштол од поранешното момче

Малолетна девојка во полиција го пријавила поранешното момче поради физички напад и закана со пиштол. Според пријавеното, настанот се случил во неделата, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

На 26.01.2022 во 09.25 часот било пријавено дека на подрачјето на Бит Пазар, во спортска обложувалница, едно лице со закана од вработената го одзел дневниот ...
| | веќе видена | слични
4 копии
4 копии
повеќе

Останато

Факт е дека парите обезбедени од Светска банка стојат и не ги користи никој, затоа што на СДСМ и ДУИ им пречи тоа што најголем дел од општините ги раководат ...
сите 494 | | | веќе видена

На 18 јуни, ВМРО-ДПМНЕ ќе организира голем анти - владин протест. Извршниот комитет на партијата донесе одлука за одржување голем граѓански протест што ќе се ...
сите 193 | | | веќе видена

Српскиот патријарх Порфириј и македонскиот архиепископ Стефан ќе служат литургија на помирување на 19 мај во црквата Свети Сава во Белград, соопштија од ...
сите 482 | | | веќе видена

Украинската војска измината ноќ работеше на евакуација на преостанатите борци од фабриката за челик Азовстал во Мариупол, каде тримесечното руско бомбардирање ...
сите 242 | | | веќе видена

Поранешниот македонски репрезентативен голман, Петар Ангелов своето прво тренерско искуство нема да го памети по лошо. Како предводник на Вардар Неготино успеа ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Малолетничка пријавила физички напад и закана со пиштол од поранешното момче

Од:
До кого (е-маил):
Порака: