Лош старт за преработувачката индустрија


Пред почетокот на новата сезона од проектот Договорно производство на органска пиперка, (годинава дополнето и со договорно производство на органски сончоглед) ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лош старт за преработувачката индустрија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: