„ПРОМОТИВЕН ДЕПОЗИТ ПРОГРЕС“ – растечки и гарантирани каматни стапки за депозити во денари и во евра на 12, 24 и 36 месеци

Време зa читање: 2 минути На почетокот на 2022 година, Шпаркасе Банка АД Скопје подготви промотивна понуда за сите клиенти што се заинтересирани да штедат во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Време зa читање: < 1 минутa “УНИБанка” денес на 24.01.2022 година ја исплати шесттата полугодишна камата на сопствениците на перпетуални обврзници со ISIN ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Време зa читање: < 1 минутa Грижата за вработените и нивното задоволство е еден од најзначајните приоритети на Шпаркасе Банка. Водејќи се од стратешката ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Шалтерите за наплата и за рекламации во дирекцијата на ЈП „Водовод и канализација" утре на празникот Богојавление ќе работат од 07:30 до 15:30, а наплатниот ...
| | веќе видена | слични

Од ЈП „Водовод и канализација" – Скопје порачуваат граѓаните да ја искористат можноста за брзо плаќање без провизија со скенирање на QR кодот на фактурите и ...
| | веќе видена | слични

ЈП Водовод и канализација – Скопје ги известува корисниците дека на ден 19.01.2022, среда, шалтерите за наплата и за рекламации во Дирекцијата на ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa ХАЛКБАНК АД Скопје мисли на Вас! ПРОМОТИВНА ПОНУДА за сите корисници на кредитни картички Mastercard Standard, Mastercard ...
| | веќе видена | слични

Останато

По предавањето на ранетите, а потоа и другите украински борци од фабриката за челик Азовстал во Мариупол, кои беа под опсада со недели, слики од војници кои се ...
сите 374 | | | веќе видена

Пратениците денеска во Собранието расправаат за Дополнетиот предлог на законот за финансиска стабилност, со европско знаменце. Пратеникот Антонио Милошоски од ...
сите 323 | | | веќе видена

На денот на пристигнување на делегацијата од СПЦ предводена од патријархот Порфириј, се дотерува дворот на Соборниот храм. Откако вчера се поставуваше мермер ...
сите 271 | | | веќе видена

Турција не може да ги игнорира санкциите на Стокхолм против Анкара, изјави турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган. „Иако е очигледна виталната улога што ја ...
сите 595 | | | веќе видена

Најважно за владите на Бугарија и на Северна Македонија е да продолжат со конструктивниот дијалог и да не подлегнуваат на провокации од некои групи кои се ...
сите 499 | | | веќе видена

Градоначалникот на Струмица, Костадин Костадинов го разреши директорот на училиштето од Струмица од кое наставник е осомничен за полов напад врз дете, а ...
сите 173 | | | веќе видена

Универзитетскиот професор Дарко Лазаров во емисијата 24 анализа потенцираше дека ребалансот на буџетот се прави многу рано и најчесто се прават во септември. ...
сите 186 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден во понеделникот го објави лансирањето на Индо-пацифичката економска рамка (ИПЕФ), која вклучува десетина индо-пацифички ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„ПРОМОТИВЕН ДЕПОЗИТ ПРОГРЕС“ – растечки и гарантирани каматни стапки за депозити во денари и во евра на 12, 24 и 36 месеци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: