Се затвора најголемиот сајт за тргување со украдени картички

9 копии

Време зa читање: 7 минути Во четвртокот, на првиот состанок на Надзорниот одбор на НЛБ д.д Љубљана годинава, членовите се фокусираа на имплементација на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Хедвика Усеник, Антонио Аргир и Андреј Ласиќ се тројцата нови членови на Управниот одбор (УО) на НЛБ д.д Љубљана, одлучи Надзорниот одбор. Со изборот на ...
| | веќе видена | слични

Антонио Аргир, поранешниот генерален директор на НЛБ Банка во Скопје и официјално стана нов член на Управниот одбор на НЛБ Групацијата во Љубљана. Банката ја ...
| | веќе видена | слични

Во СПМГ Цапитал, фонд менаџмент компанијата со која управувам, како и во СЕАФ, се користи комбинација од неколку методологии за одредување на вредноста на ...
| | веќе видена | слични

И покрај забрзаната вакцинација и предвидувањата дека со тој процес економиите ќе доживеат побрзо заздравување, се чини очекувањата не се исполнуваат со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Седумдесет и осум жени се наоѓаат во групата заробени украински војници од руските сили во опколената челичарница „Азовстал“ во Мариупол, изјави лидерот на ...
сите 299 | | | веќе видена

Ребалансот на буџетот ќе се најде за многу скоро пред пратениците, јас не очекувам дека ќе биде блокиран, напротив ние како владејачко мнозинство сме ...
сите 351 | | | веќе видена

Во посета на македонското древно светилиште „Свети Јован Крстител”, попознато како Бигорски манастир денеска беше американската амбасадорка Кејт Мери Брнз.На ...
сите 493 | | | веќе видена

Историја, традиција и издржливост на неутралноста: Дали Швајцарија и Австрија ќе станат членки на НАТО?По три месеци војна во Украина, две нордиски членки на ...
сите 841 | | | веќе видена

Навистина е трагично со каков курс и знаење се управуваат финансиите на Република Македонија. Пред само шест месеци од истата оваа говорница, апелиравме, ...
сите 183 | | | веќе видена

Претпоставувам дека премиерот ќе продолжи да бара начини како да ја заобиколи бугарската позиција и со тоа да дозволи РСМ да започне преговори со ЕУ, смета ...
сите 415 | | | веќе видена

По претходно добиени информации дека денеска (22 мај) околу 12.30 часот автомобил „опел корса“ се движел на патеката за пешаци во Градскиот парк во Скопје, ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се затвора најголемиот сајт за тргување со украдени картички

Од:
До кого (е-маил):
Порака: