(ВИДЕО) Шутаров: Изминаа два и пол месеци а Арсовска ништо не сработи за скопјани


Градоначалничката на ВМРО ДПМНЕ, Данела Арсовска, ги заборави скопјани, заборави на проблемите и заборави на своите ветувања пред граѓаните. Се наближуваат 82 ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Градскиот паркинг на Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ е наследен проблем кој треба да се реши. Како еден од првите краткорочни решенија на овој проблем е веќе ...
| | веќе видена | слични
6 копии

ДС да каже дали функционираат само како испостава за бесплатен паркинг на функционерите на СДСМ и ДУИ, наместо како партија? ДС да излезе и да каже дали една ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Демократскиот сојуз признава дека постојат овие списоци, ама се уште се обидува да биде брана за СДСМ/ДУИ. Она што го претставуваа за паушално од вчера има и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Само луѓе со криминален ум може да прават монструозни конструкции и да обвинуваат без ниту еден факт и доказ дека некој правел злоупотреби и криминал. Членови ...
| | веќе видена | слични

Членови и активисти на ВМРО-ДПМНЕ  се конструктори на ексел табели со вградување на лажни податоци или злоупотреба на податоци од редовната активност на ...
| | веќе видена | слични

„Демократскиот сојуз треба да каже дали е точно дека цела една катна гаража функционирала на грбот на граѓаните за да може функционери од СДСМ, ДУИ, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Конструкциите што секојдневно ги пласира ВМРО-ДПМНЕ не можат да го сокријат неработењето на градоначалничката од нивните редови, Данела Арсовска. Се ближат ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дали над 2 милиони евра пари на скопјани е штета од ослободувањето од плаќање паркинг за функционерите на СДСМ и ДУИ, прашува опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Партизација на Град Скопје и прекинати проекти е учинокот на градоначалничката, Данела Арсовска, во првите месеци од мандатот, изјави на прес-конференција на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Шутаров: Изминаа два и пол месеци а Арсовска ништо не сработи за скопјани

Од:
До кого (е-маил):
Порака: