(Видео) Каевски: Лицемерието на Левица не поминува ни во Собранието, ни кај граѓаните


Лицемерието на Левица, како и секогаш е пуштено на најјако, кога се работи за вас и за вашиот гуру Христијан Мицкоски за да дојдете на власт некои работи не ви ...
| | веќе видена | слични

Поранешната претседателка и основач на зелената партија ДОМ Лилјана Поповска, која пред три години се повлече од политиката, не сака да ги коментира актуелните ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Со нова блокада во работењето, според информации на „360 степени“, се соочува собраниската Комисија за избори и именувања, преку која поминуваат сите кадровски ...
| | веќе видена | слични

Во текот на собраниската седница на која се дискутираше за составот и изборот на новата влада предводена од Димитар Ковачевски, свое обраќање пред пратениците ...
| | веќе видена | слични

Во Собранието на Македонија во тек е вториот ден од дискусиите за новата Влада. Во моментов пратениците се на пауза, при што претседателот на Собранието Талат ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Добро е нашата црква да биде примена во канонско единство како Охридска архиепископија која има вековна историја, но никој нема право да и го одземе правото да ...
сите 587 | | | веќе видена

Одбраната на уапсените во случајот „Делчевски ниви“ поднесе жалба откако доцна синоќа по речиси 8 часа распит, скопскиот Кривичен суд одлучи да го прифати ...
сите 188 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски заедно со македонската делегација која е во дводневна посета на Ватикан и Рим по повод 24 мај – Денот на сесловенските ...
сите 297 | | | веќе видена

Здружението на единиците на локална самоуправа од понеделник најавуа средба за формирање став, по обвинувањата од власта дека општини формираат јавни ...
сите 155 | | | веќе видена

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ вели дека Отворен Балкан е најдобрата иницијатива за народите на Балканот.„Отворениот Балкан е најдобрата иницијатива ...
сите 203 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Каевски: Лицемерието на Левица не поминува ни во Собранието, ни кај граѓаните

Од:
До кого (е-маил):
Порака: