Хајредини за предлогот на Анѓушев: Невиден цинизам од еден од виновниците за оваа ситуација

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
| | веќе видена | слични

Политичкиот аналитичар Даме Чкатроски кој соработува со западни невладини организации тврди дека премиерот Заев морал да замине од својата функција не поради ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хајредини за предлогот на Анѓушев: Невиден цинизам од еден од виновниците за оваа ситуација

Од:
До кого (е-маил):
Порака: