ПО КАВГА СО СОПРУГОТ СИ ГИ УБИЛА ДВЕТЕ ДЕЦА, ПОМАЛОТО ИМАЛО САМО ДЕВЕТ МЕСЕЦИ: И мајката потоа се самоубила, крваво злосторство на Флорида

Жена од Флорида по расправија со сопругот ги убила своите два малолетни синови, а потоа се самоубила. Таткото ги пронашол нивните тела кога влегол во куќата во ...
| | веќе видена | слични

Мигранти замрзнале во обид да ја преминат канадско-американската граница, a меѓу нив има и бебе. Се уште не е познат идентитетот на жртвите. Станува збор за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американските царински службеници и полицајците го запреле комбето со 15 патници на 19 јануари и пронашле внатре двајца индиски државјани без документи, објави ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Американските власти пронајдоа четири замрзнати лица во близина на американско-канадската граница за кои се мисли дека биле мигранти кои се обиделе да ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Жена од Флорида ги застрелала своите два малолетни синови по расправија со нивниот татко, а потоа се самоубила, пишуваат американските медиуми. Таткото ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, при вчерашната посета на општина Ресен, одговараше на новинарско прашање поврзано со активната блокада и ...
сите 391 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите во врска со снимката на која се слуша гласот на претседателот на Собранието, Талат Џафери кој им вика на вработените од ...
сите 299 | | | веќе видена

На Блискиот Исток бројот на новозаразени со коронавирусот пораснал за повеќе од 60 проценти, а во Северна и Јужна Америка за 26 проценти, велат од Светската ...
сите 176 | | | веќе видена

Вчера во 15.00 часот во СВР Тетово било пријавено дека во гостиварски Сенокос малолетник од селото со остар предмет повредил друг малолетник од истото село.Тој ...
сите 291 | | | веќе видена

САД и ЕУ го разбираат ветото за Македонија, велат бугарскиот претседател Румен Радев и потпретседателката на Бугарија, Илијана Јотова. Радев вели дека за ...
сите 332 | | | веќе видена

Според украинскиот претседател Володимир Зеленски, руските наводи за употребено ласерско оружје сведочат за неуспехот на инвазијата. Зеленски изјави дека ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПО КАВГА СО СОПРУГОТ СИ ГИ УБИЛА ДВЕТЕ ДЕЦА, ПОМАЛОТО ИМАЛО САМО ДЕВЕТ МЕСЕЦИ: И мајката потоа се самоубила, крваво злосторство на Флорида

Од:
До кого (е-маил):
Порака: