(Фото/Видео) Ниту Ајфелова кула, ниту Дизниленд: Ова е најпосетуваната туристичка атракција во светот


Една од најпосетуваните туристички атракции во светот, верувале или не - е трговски центар. Најголемиот трговски центар во Дубаи го посетуваат дури 75 милиони ...
| | веќе видена | слични

 Доколку размислувате за одмор во Дубаи, надвор од сите вообичаени туристички знаменитости, постојат многу интересни активности што може да ги искусите додека ...
| | веќе видена | слични

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 403 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото/Видео) Ниту Ајфелова кула, ниту Дизниленд: Ова е најпосетуваната туристичка атракција во светот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: