Реал сака да „украде“ фудбалер на Барселона и тоа беспари!

3 копии

Мексиканскиот репрезентативец Хирвинг Лозано е голем оптимист и верува дека Наполи ќе биде новиот шампион на Италија. Во интервју за „Кориере Дела Сера“, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тренерот на Јувентус, Масимилијано Алегри потврди дека во јануарскиот преоден рок ќе има барем едно заминување од моменталните играчи со кои располага ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Прво доцна доаѓате, мислам дека требаше вие да побарате да дојде овде одамна. Дојдовте инспирирано од господинот Петков бидејќи тој веднаш побара пред ...
сите 249 | | | веќе видена

Пожарот кој попладнево избувна во објект на улицата позната како „Пластичарска“е изгаснат. Територијалната противпожарна единица на Град Скопје интервенирала ...
сите 116 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести одлучи, а владата прифати, времетраењето на изолацијата да биде седум дена.Новата одлука за кратење на периодот на изолација ќе ...
сите 217 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска се сретна со грчкиот амбасадор во земјава Русос Кундурос, кој му ја пренесе силна и недвосмислена поддршка од Грција и ...
сите 155 | | | веќе видена

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Гостивар поднесе обвинителен предлог против едно лице за кривично дело – тешки дела против безбедноста на ...
сите 299 | | | веќе видена

Владејачките партии во парламентот се задоволни од работата на владата на Кирил Петков за напредокот во односите со Република Северна Македонија (РСМ), а ...
сите 245 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Реал сака да „украде“ фудбалер на Барселона и тоа беспари!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: