ВИДЕО кое стана хит на ТикТок: Балканец пече прасе на балкон во Германија

На Тик-Ток профилот на Кимба Јуниор се појави видео во кое Балканец наводно пече прасе на ражен на балкон во Германија. Како што се наведува на снимката, на ...
| | веќе видена | слични

 Сите девојки и жени имаат некои заеднички проблеми и маки, а илустраторката Сабин Сандерс одлично го доловува тоа со нејзините илустрации. Сабин црпи ...
| | веќе видена | слични

 Со тиква на стомак маж се обиде да ги изврши секојдневните обврски што ги завршува неговата бремена партнерка и да види со што се справува таа. Дали успеа? ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бугарскиот премиер Кирил Петков ја одржа првата средба со амбасадорите на земјите членки на Европската унија, на иницијатива на француската амбасадорка во ...
сите 669 | | | веќе видена

Пожарот кој попладнево избувна во објект на улицата позната како „Пластичарска“е изгаснат. Територијалната противпожарна единица на Град Скопје интервенирала ...
сите 123 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести одлучи, а владата прифати, времетраењето на изолацијата да биде седум дена.Новата одлука за кратење на периодот на изолација ќе ...
сите 148 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска се сретна со грчкиот амбасадор во земјава Русос Кундурос, кој му ја пренесе силна и недвосмислена поддршка од Грција и ...
сите 155 | | | веќе видена

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Гостивар поднесе обвинителен предлог против едно лице за кривично дело – тешки дела против безбедноста на ...
сите 278 | | | веќе видена

„Во Загреб нема кварт каде Аки не беше во некој изнајмен стан, се дружеше во секој кварт. Притигна на станица со една торба и сега почива во Алејата на ...
сите 199 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието Талат Џафери за на 10 февруари ја закажа седницата на која ќе треба да се разгледува предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за укинување на ...
сите 351 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ВИДЕО кое стана хит на ТикТок: Балканец пече прасе на балкон во Германија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: