Колку се ИСПЛАЌААТ ЛЕШНИЦИТЕ? Турција заработи 2,26 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ

2 копии
2 копии
9 копии

Време зa читање: 3 минути Цената на нафтата порасна за повеќе од еден долар за барел откако светот со загриженост ја следи состојбата во Јемен, каде војската ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Посебниот договор за соработка во економија на Македонија и Бугарија, е за да се прикаже дека нешто се работи и да се тргне вниманието на јавноста од темите ...
сите 685 | | | веќе видена

Пожарот кој попладнево избувна во објект на улицата позната како „Пластичарска“е изгаснат. Територијалната противпожарна единица на Град Скопје интервенирала ...
сите 123 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести одлучи, а владата прифати, времетраењето на изолацијата да биде седум дена.Новата одлука за кратење на периодот на изолација ќе ...
сите 230 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска се сретна со грчкиот амбасадор во земјава Русос Кундурос, кој му ја пренесе силна и недвосмислена поддршка од Грција и ...
сите 155 | | | веќе видена

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Гостивар поднесе обвинителен предлог против едно лице за кривично дело – тешки дела против безбедноста на ...
сите 278 | | | веќе видена

„Во Загреб нема кварт каде Аки не беше во некој изнајмен стан, се дружеше во секој кварт. Притигна на станица со една торба и сега почива во Алејата на ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Колку се ИСПЛАЌААТ ЛЕШНИЦИТЕ? Турција заработи 2,26 МИЛИЈАРДИ ДОЛАРИ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: