Лејкерси паднаа во Сакраменто, Бруклин го декласираа Чикаго


2 копии

Никола Јокиќ пред само два дена истакна дека е многу посмирен и ги игнорира судиите во НБА лигата со цел да избегне нови исклучувања, но ова утро, малку фалеше ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
2 копии

НБА лигата, синоќа, беше сведок на бруталните партии на Никола Јокиќ, Лука Дончиќ, Џоел Ембид и Домантас Сабонис. Овие тројца го предводеа своите тимови до ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Толку се максималистички барањата на официјална Софија што дури и овие кои овие 2-3 дена се таму и преговараат од името на граѓаните без не знам кој мандат им ...
сите 1023 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска одговарајќи на пратеничко прашање посочи дека во мандатот на оваа Влада минималната плата е зголемена 100% ...
сите 482 | | | веќе видена

„Зависи од тоа какви информации ќе добиеме од Турција во оваа област“, ​​изјави Андерсон.„Во сите екстрадиции, ние продолжуваме да го следиме шведското и ...
сите 203 | | | веќе видена

Пејачката Сара Јо одговараше на актуелни прашања на новинарите и во таа прилика се осврна на забраната за абортус во Америка, но и неодамнешниот инцидент во ...
сите 73 | | | веќе видена

Бугарската влада во оставка ја одобри бугарската позиција за предлогот на француското претседателство со Советот на ЕУ за заеднички став на ЕУ за преговорите ...
сите 755 | | | веќе видена

Министерката за култура Бисера Костадиновска Стојчевска засега нема да побара разрешување на државниот секретар во Министерството за култура, Валмир Азири кој ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лејкерси паднаа во Сакраменто, Бруклин го декласираа Чикаго

Од:
До кого (е-маил):
Порака: