ЦСКА го „демолираше“ Панатинаикос сред Атина


Евролигата ја демантираше информацијата за евентуален трансфер на фајналфорот од Берлин. – Во моментов, фајналфор натпреварите, како што беше најавено во јули ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Кошаркарите на Реал Мадрид влегоа во победнички ритам во Евролигата, а најнова нивна жртва беше нивниот конкурент од шпанскиот шампионат составот на Басконија ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Реал Мадрид славеше со 89-74 против Басконија во својот 18-ти натпревар од Евролигата сезонава. „Кралевите“ победата ја најавија уште во првото полувреме кое ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

-Причината поради која што се случуваат сега овие какафонични изјави лежи во тоа што планот на Социјалдемократскиот сојуз по однос на предлогот бил малку ...
сите 436 | | | веќе видена

Граѓаните ги очекува нов ценовен шок со новото покачување на електричната енергија, криминалната влада на СДСМ и ДУИ повторно удрија по џебот на граѓаните. ...
сите 282 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЦСКА го „демолираше“ Панатинаикос сред Атина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: