Трејлер од документарецот на Нетфликс за Нејмар


2 копии

Ѕвездата а Пари Сен-Жермен, Нејмар вели дека новиот документарен филм за неговиот живот на „Нетфликс“ во три продолженија „Совршен хаос“ ќе помогне на луѓето ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерството за труд и социјална политика и СОНК ги потпишаа измените и дополнувањата на колективниот договор со кој се регулира исплатата на плати и ...
сите 334 | | | веќе видена

Не стивнуваат реакциите за вчерашната заедничка литургија на помирување во соборниот храм „Свети Сава“ во Белград, со која чиноначалствуваа српскиот патријарх ...
сите 494 | | | веќе видена

Претставникот на Движењето БЕСА, Абдуш Демири, во вечерашното гостување во емисијата „Патот кон“ на Алсат, рече дека најлоша партија од албанскиот блок во ...
сите 254 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Трејлер од документарецот на Нетфликс за Нејмар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: