Го прашуваат Фил Фоден на 10 години, што мисли за Балотели?

Манчестер Сити е во одлична форма и ако вака продолжи сигурно ќе ја одбрани титулата во Премиер лигата. Меѓутоа и покрај фантастичната низа нема опуштање во ...
| | веќе видена | слични

Она што ми е важно е што по освојувањето на она што го освоивме во претходните години, сепак, овие момци на секој натпревар даваат сѐ за овој клуб. Ова е мое и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манчестер Сити стигна до преднсот од 13 бода во однос на второпласираниот Челси откако успеа да ги совлада „сините“ на „Етихад“ благодарние на фантастичниот ...
| | веќе видена | слични

Мајсторскиот гол на Кевин Де Брујне го одлучи победникот на дерби средбата меѓу Манчестер Сити и Челси, по што актуелниот шампион ја зголеми предноста пред ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Седумдесет и осум жени се наоѓаат во групата заробени украински војници од руските сили во опколената челичарница „Азовстал“ во Мариупол, изјави лидерот на ...
сите 348 | | | веќе видена

„Со ребалансот на Буџетот Владата предводена од СДСМ обезбедува заштеда на 200 милиони евра непродуктивни трошоци, обезбедува средства за производство на ...
сите 374 | | | веќе видена

Сојузот на синдикатите на Македонија во ребалансот на буџетот кој вчера го презентираше министерот Бесими, не ги гледа парите за зголемување на платите на ...
сите 269 | | | веќе видена

Синоќа (21/22.05.2022) година од страна на полициски службеници од Единицата за недозволена трговија при СВР Скопје, во содејство со полициски службеници од ...
сите 411 | | | веќе видена

Ердоган, исто така, рекол дека верува оти треба да се укине ембаргото за извоз на оружје воведено за Турција по нејзината инвазија на Сирија во 2019 година, ...
сите 671 | | | веќе видена

„Власта на СДСМ и ДУИ декларативно е за НАТО, а остварува контакти и средби со лица блиски до режимот во Кремљ. Тоа е лицемерие пред граѓаните, а бламажа на ...
сите 345 | | | веќе видена

Покачувањето на основната камата од страна на централните банки е сигнал за период на повисоки камати и на штедните влогови и на кредитите, што ќе придонесе за ...
сите 110 | | | веќе видена

Навистина е трагично со каков курс и знаење се управуваат финансиите на Република Македонија. Пред само шест месеци од истата оваа говорница, апелиравме, ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Го прашуваат Фил Фоден на 10 години, што мисли за Балотели?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: