Елми Азири: Мислам дека како и во сѐ и во политиката мора да се има трошка морал


Мислам дека како и во сѐ и во политиката мора да се има трошка морал, вели за Утрински брифинг пратеникот и потпретседател на Алијанса за Албанците, Елми ...
| | веќе видена | слични

За време на новогодишната еуфорија и празниците во почетокот на првиот месец од годината поради слободните денови дел од граѓаните одлучуваат да прослават ...
| | веќе видена | слични

Бранко Кипровски е наш тркач во Англија, кој победи во многу важен куп во автомобилската спорт, Фокус Купот, гостуваше во денешен Утрински брифинг. -Трката на ...
| | веќе видена | слични

Не го постигнавме она што требаше да биде зацртано.Споро се одвиваа порцесите во собранието.Имавме коректна соработка ос Заев, вели претседателката на ДОМ Маја ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Маја Морачанин, претседателката на ДОМ, во гостувањето на Утрински брифинг го објасни својот став за новата Влада, од страна на мандатарот Димитар Ковачевски, ...
| | веќе видена | слични

Во право сте дека во минатото информатичкото општество или информатиката со администрацијата немало некоја поврзаност и тоа е една од целите за самото постоење ...
| | веќе видена | слични

„Матрикс“ и „Спајдeрмен“ се дел од пред новогодишната филмска атмосфера. Се пуштаат блокбастери, скапи филмови, филмови кои што се за поширока публика, но не ...
| | веќе видена | слични

Останато

Под мотото „УЛТИМАТУМ – Не благодарам“ илјадници граѓани вечерва протестираа против прифаќањето на францускиот предлог за тргање на бугарското вето и отворање ...
сите 784 | | | веќе видена

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ, Александар Николоски преку својот фејсбук профил ги повика граѓаните да излезат вечерва од 19:00 часот, пред Владата на ...
сите 636 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи кажа дека доколку кажеме „не“ за внес на Бугарите во Уставот ќе започнат меѓуетнички тензии и ќе ја имаме ...
сите 67 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Елми Азири: Мислам дека како и во сѐ и во политиката мора да се има трошка морал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: