Третпат во својата историја Интер победува пет меча по ред без примен гол во Серија А (ВИДЕО)


Интер игра во фантастична форма и го држи врвот во Серија А, нероазурите вечерва победија на гостувањето кај Салернитана со 5-0. Интер немаше никакви проблеми ...
| | веќе видена | слични

Фудбалерите на Специја го направија најголемото изненадување од досегашниот дел на италијанското првенство сезонава победувајќи го во 19-то коло на гостувањето ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Фудбалерот на Милан Алексис Салемакерс во досегашниот дел од сезоната постигна еден погодок, но на крајот од сезоната може на неговото салдо да стои „нула“. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 170 | | | веќе видена

Стручните лица кои ги контактираше „Фактор“ за мислење во врска со потпишаниот договор на Владата со „НЕКСТ.Е.ГО МОБИЛЕ“ за фабрика во индустриската зона во ...
сите 142 | | | веќе видена

Инфлацијата го јаде стандардот на граѓаните, цените се повеќе растат, платите не го следат трендот на рстење на ценита, а трошоците за живот стануваат се ...
сите 141 | | | веќе видена

Опасноста за нуклеарната централа Запорожје, на југот на Украина, каде Киев и Москва меѓусебно се обвинуваат за гранатирање повеќе од една недела, „се ...
сите 299 | | | веќе видена

Македонскиот ПЕН-центар со длабока индигнација и згрозеност го осудува бруталниот напад врз светски познатиот автор Салман Ружди, кој целото свое дело и живот ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Третпат во својата историја Интер победува пет меча по ред без примен гол во Серија А (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: