НЕВЕРОЈАТНА СЛИЧНОСТ: Се појави човек ист Мајкл Џексон (ФОТО)


Елена Велевска , естрадна уметница и мајка на три деца, научила да се цени себеси повеќе, да биде среќна за себе и за нејзините деца, и за сите оние кои ја ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена, за прв пат во Италија текстовите на најголемиот македонски драмски писател, Горан Стефановски доживеаја превод на италијански јазик. Оваа ...
| | веќе видена | слични

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска ја доведе својата линија до совршенство. Според фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи може да се ...
| | веќе видена | слични

Нашата позната водителка и манекенка, Марјана Стојановска секогаш знае како да го привлече вниманието на своите обожаватели. Облечена во елегантни, но и ...
| | веќе видена | слични

Откако поранешните девојки на Хју Хефнер, близнаците Шенон, дадоа детали за нивната врска со починатиот основач на магазинот „Плејбој“, сега на интернет кружи ...
| | веќе видена | слични

Хејли Грејс (23) доаѓа од Калифорнија – плажите и морето и се во крвта, а бикините и се најчестата облека.Таа успешно го гради патот на модел и нејзиниот фокус ...
| | веќе видена | слични

Погледот кон планетата Земја од вселената е релативно чест кога е направен од Меѓународната вселенска станица, но поретко можат да се видат погледи од камери и ...
| | веќе видена | слични

Српската глумица Бранка Катиќ , која многумина ја паметат по улогите во „Среќни луѓе“ и „Ние не сме ангели“, ќе глуми лик на руска императорка, рамо до рамо со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Под мотото „УЛТИМАТУМ – Не благодарам“ илјадници граѓани вечерва протестираа против прифаќањето на францускиот предлог за тргање на бугарското вето и отворање ...
сите 490 | | | веќе видена

Во историјата на секоја држава, постојат клучни датуми, историски моменти и пресвртници кои влијаат врз иднината и развитокот на општеството и кои идните ...
сите 529 | | | веќе видена

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 115 | | | веќе видена

Доцна синоќа среде Охрид се приведени тројца охриѓани кои го нарушиле јавниот ред и мир со меѓусебна тепачка, а уште еден завршил со лисици на рацете затоа што ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НЕВЕРОЈАТНА СЛИЧНОСТ: Се појави човек ист Мајкл Џексон (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: