„Не сум службеничка во банка, ни твоја мајка ЈАС СУМ ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША“ – ЈК за критиките за голите фотографии (ФОТО)


Јелена Карлеуша објави низа провокативни фотографии на социјалните мрежи и воодушеви многумина, но судејќи по нејзината нова објава има и негативни ...
| | веќе видена | слични

Инфлуенсерката и јутјуберка Христина Цветкоска или како што повеќето ја знаат како Кике Цветче е една од ретките девојки што отворено зборува за своите ...
| | веќе видена | слични

Моделот, инфлуенсерката и ријалити ѕвездата Кимберли Гарнер неодамна била „уловена“ на плажа во Мајами, а папарацо фотографите не ја пропуштиле можноста да го ...
| | веќе видена | слични

Стојанка Новаковиќ Стоја се појави на снимање на новогодишна емисија и откри детали за нејзината промена. Имено, пејачката ослабе, па откри дека била на ...
| | веќе видена | слични

Стјуардесата на индиската авиокомпанија „Спајс Џет“, Ума Менакши малку се опуштила за време на летот на кој немало патници, па заиграла во авионот. Тоа ...
| | веќе видена | слични

Познатата пејачка Никол Шерцингер ужива со своето момче Том Еванс на одмор, а фотографиите од плажа ги споделила на својот Инстаграм профил. Никол позирала во ...
| | веќе видена | слични

Поп-пејачката Јелена Карлеуша ги запали социјалните мрежи со фотографиите на кои позира во мини-бикини, кои покриваат само 1% од нејзиното тело. Јелена ...
| | веќе видена | слични

Младата македонска пејачка Мартија Станојковиќ, освен што одлично пее, таа и фантастично изгледа. Слободно може да се каже дека може да застане рамо до рамо до ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Милан Станковиќ публиката го памети по неговото учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ каде што важеше за еден од омилените кандидати. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Под мотото „УЛТИМАТУМ – Не благодарам“ илјадници граѓани вечерва протестираа против прифаќањето на францускиот предлог за тргање на бугарското вето и отворање ...
сите 807 | | | веќе видена

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ, Александар Николоски преку својот фејсбук профил ги повика граѓаните да излезат вечерва од 19:00 часот, пред Владата на ...
сите 636 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи кажа дека доколку кажеме „не“ за внес на Бугарите во Уставот ќе започнат меѓуетнички тензии и ќе ја имаме ...
сите 67 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Не сум службеничка во банка, ни твоја мајка ЈАС СУМ ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША“ – ЈК за критиките за голите фотографии (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: