Се сеќавате ли на ова девојче?! Стана интернет сензација на само нејзини 6 месеци


Oва преслатко девојче стана интернет сензација на само нејзини 6 месеци, а ја прослави нејзината коса. Фотографијата е напраена во 2018 година до нејзината ...
| | веќе видена | слични

Инфлуенсерката и јутјуберка Христина Цветкоска или како што повеќето ја знаат како Кике Цветче е една од ретките девојки што отворено зборува за своите ...
| | веќе видена | слични

Моделот, инфлуенсерката и ријалити ѕвездата Кимберли Гарнер неодамна била „уловена“ на плажа во Мајами, а папарацо фотографите не ја пропуштиле можноста да го ...
| | веќе видена | слични

Стојанка Новаковиќ Стоја се појави на снимање на новогодишна емисија и откри детали за нејзината промена. Имено, пејачката ослабе, па откри дека била на ...
| | веќе видена | слични

Во рамките на Универзитетскиот парк е предвидено да се изгради музеј посветен на починатиот кантавтор Ѓорѓе Балашевиќ. Музејот ќе се простира на површина од ...
| | веќе видена | слични

Познатата пејачка Никол Шерцингер ужива со своето момче Том Еванс на одмор, а фотографиите од плажа ги споделила на својот Инстаграм профил. Никол позирала во ...
| | веќе видена | слични

Поп-пејачката Јелена Карлеуша ги запали социјалните мрежи со фотографиите на кои позира во мини-бикини, кои покриваат само 1% од нејзиното тело. Јелена ...
| | веќе видена | слични

Младата македонска пејачка Мартија Станојковиќ, освен што одлично пее, таа и фантастично изгледа. Слободно може да се каже дека може да застане рамо до рамо до ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 513 | | | веќе видена

Во историјата на секоја држава, постојат клучни датуми, историски моменти и пресвртници кои влијаат врз иднината и развитокот на општеството и кои идните ...
сите 597 | | | веќе видена

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Со сите мани кои ги има Бугарија има јасна национална стратегија, а клучно е прашањето за Македонија. Конзистентната бугарска политика кон Македонија, уште од ...
сите 489 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 115 | | | веќе видена

Доцна синоќа среде Охрид се приведени тројца охриѓани кои го нарушиле јавниот ред и мир со меѓусебна тепачка, а уште еден завршил со лисици на рацете затоа што ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се сеќавате ли на ова девојче?! Стана интернет сензација на само нејзини 6 месеци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: