Со алат провалил во црква во Скопје и ги одзел сите пари - МВР со детали

6 копии
7 копии
2 копии
2 копии

На 20.12.2021 во 21.30 часот во СВР Скопје, Н.Б.(42) од Косово пријавил дека од нивниот дом во Урошевац, Косово се оддалечила неговата ќерка Е.Б.(10), за која ...
| | веќе видена | слични
8 копии
повеќе

Останато

Продолжуваме со протестите, нема да сопрат протестите, народот како што гледате и сега продолжува да се собира, ние ќе продолжиме да го повикуваме и понатаму ...
сите 588 | | | веќе видена

Координаторите на пратеничките групи и други претставници на парламентарните партии денеска се очекува да одржат прва средба на која ќе се разговара за ...
сите 288 | | | веќе видена

-Откога се приклучи во НАТО, Македонија е силен сојузник. Може да има и важен придонес во ЕУ. Ги охрабруваме нашите пријатели да ја искористат можноста да го ...
сите 296 | | | веќе видена

Вицепремиерот за евроинтеграции Бојан Маричиќ го демантираше министерот за надворешни работи, Бујар Османи дека билатералниот протокол со Бугарија бил ...
сите 210 | | | веќе видена

Проглас во 11 точки нa Општинскиот одбор на Сојузот на борците од Народноослободителната и Антифашистичката војна на Македонија 1941-1945 и граѓаните ...
сите 249 | | | веќе видена

Граѓаните кои петти ден протестираат против францускиот предлог и бугаризацијата на Македонија, денеска оставаа црвени рози пред полициските службеници кои го ...
сите 338 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со алат провалил во црква во Скопје и ги одзел сите пари - МВР со детали

Од:
До кого (е-маил):
Порака: