19-годишник излета со возило од булеварот Борис Трајковски во Скопје


Младо момче се здоби со тешки телесни повреди по сообраќајна несреќа што се случила вчера на крстосницата од булеварот „Борис Трајковски“ и улицата „Саса-2“. ...
| | веќе видена | слични

На автопатот А3 во Баварија денеска се случила сообраќајна несреќа кога камион удрил во возилата на американската армија при што се запалил, а неколкумина ...
| | веќе видена | слични

Американските возила биле во споредната лента на автопатот, кога камионот налетал од позади. На автопат во Баварија во Германија дошло до сообраќајна несреќа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вчера на патниот правец Штип-Кочани излетал автомобил, при што четири лица се повредени, меѓу кои едно малолетно лице се здобило со тешки телесни повреди. - На ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Брканица со автомобили во центарот на Љубљана заврши трагично, откако комбе, за кое се претпоставува дека превезувалo шест мигранти, удрило во семафор, а еден ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Нема да има заедничка владина конференција со Бугарија, а премиерот Димитар Ковачевски вели дека нема усогласено решение за договор. На 22 мај нема да има ...
сите 525 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски се обрати на свеченоста по повод 9 Мај – Денот на победата над фашизмот и Денот на Европа, што се одржа во дворот на Владата. var ...
сите 104 | | | веќе видена

Украина предложила евакуација на 38 најтешко ранети ветерани, а доколку Москва им дозволи, Киев вели дека ќе ослободи голем број руски воени заробеници.„Во ...
сите 224 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

19-годишник излета со возило од булеварот Борис Трајковски во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: