Интер не им ги прости киксевите на Наполи и Милан (Видео)


2 копии

Позицијата и добрата егзекуција на Елиф Елмас ги изненади фудбалерите на Милан по корнерот кој се покажа и како клучен за победата на Наполи на „Сан Сиро“. ...
| | веќе видена | слични

Милан не успеа да го одбрани домашниот терен и загуби од Наполи со 1-0 во дерби пресметката во Калчо лигата. Нашиот репрезентативец Елиф Елмас им пресуди на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дефанзивецот на Наполи, вели дека поради Жиру не можел да ја исфрли топката како што треба и поради тоа било офсајд. Италија Во 90. минута Кеси постигна гол за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Цели десет дена откако државниот обвинител Љубомир Јовески ја посочи како надлежна да го гони шефот на Финансиската полиција обвинителката Гордана Смаќовска не ...
сите 263 | | | веќе видена

Полициски службеници од дебарското Одделение за внатрешни работи приведоа жител од село Косоврасти поради физички напад врз неговата сопруга. - Во ОВР Дебар, ...
сите 844 | | | веќе видена

Во Општина Ѓорче Петров денеска на три локаци беше одбележана 21 година од загинувањето на бранителите кај Љуботенски Бачила. Бројни делегации, членови на ...
сите 145 | | | веќе видена

Украинскиот претседател го изјави ова откако низа експлозии погодија руска воздушна база таму, при што загина едно лице.Крим е меѓународно признат како дел од ...
сите 65 | | | веќе видена

Вложувањата во акции на „Комерцијална банка“ излегоа многу добра и исплатлива инвестиција. Особено за „Гранит“ кој благодарејќи на дивидендата од оваа акција е ...
сите 18 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура Костадиновска Стојчевска е најава за орвеловиот свет на цензура и ограничување на уметничкото творештво во ...
сите 117 | | | веќе видена

Израелските сили ја опколија куќата на Ибрахим ал Набулси, висок командант на бригадите на мачениците Ал Акса на Фатах, кој долго време се наоѓал на листата на ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интер не им ги прости киксевите на Наполи и Милан (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: