Интер е нов лидер во Серија А, убедлива победа над Каљари (ВИДЕО)

Аталанта попладнево загуби од Рома пред своите фанови со 1-4, мала утеха за „нероаѕурите“ е тоа што успеаја да стигнат до 100 погодока во 2021 и да влезат во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Миланскиот клуб продолжува да доминира во најсилното италијанско првенство, вечерва убедливо славеше над Салернитана со 0:5. Во првото полувреме Интер ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Интер игра во фантастична форма и го држи врвот во Серија А, нероазурите вечерва победија на гостувањето кај Салернитана со 5-0. Интер немаше никакви проблеми ...
| | веќе видена | слични

Интер по првото полувреме води со 2-0 на гостувањето кај немоќната Салернитана која ја мачат многу проблеми, а вториот гол на Нераѕурите беше нивен 100-ти ...
| | веќе видена | слични

Се чинеше дека заминувањето на Антонио конте ќе биде сериозен удар за Интер, но резултатите и игрите не го покажаа тоа, нероазурите бележат одлични партии под ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Цели десет дена откако државниот обвинител Љубомир Јовески ја посочи како надлежна да го гони шефот на Финансиската полиција обвинителката Гордана Смаќовска не ...
сите 263 | | | веќе видена

Украинскиот претседател го изјави ова откако низа експлозии погодија руска воздушна база таму, при што загина едно лице.Крим е меѓународно признат како дел од ...
сите 66 | | | веќе видена

Вложувањата во акции на „Комерцијална банка“ излегоа многу добра и исплатлива инвестиција. Особено за „Гранит“ кој благодарејќи на дивидендата од оваа акција е ...
сите 18 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура Костадиновска Стојчевска е најава за орвеловиот свет на цензура и ограничување на уметничкото творештво во ...
сите 117 | | | веќе видена

Израелските сили ја опколија куќата на Ибрахим ал Набулси, висок командант на бригадите на мачениците Ал Акса на Фатах, кој долго време се наоѓал на листата на ...
сите 222 | | | веќе видена

Откажани или одложени летови, метежи на аеродромите. Голем број патници во авио-сообраќајот се соочуваат со вакви проблеми изминатиов период. Симона Ристевска ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Интер е нов лидер во Серија А, убедлива победа над Каљари (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: