Милан размислува да го привлече Умтити


2 копии

Еден клуб помислил дека е „шега“ кога Барселона на состанокот им го понудила Самуел Умтити, кого очигледно никој повеќе не го сака. Барселона веќе подолго ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Барселона е непрепознатлива оваа сезона, Чави дојде како спасител, но очигледно е дека му се потребни и засилувања за подобри резултати. Шпанија Барса изгледа ...
| | веќе видена | слични

Очигледно Џорџињо Вајналдум нема да се задржи долго во редовите на ПСЖ, бидејќи клубот од Париз одлучил да го стави на продажба веќе во јануарскиот преоден ...
| | веќе видена | слични

Дефанзивецот на Барселона, Самуел Умтити уште еднаш истакна дека нема намера да го напушти клубот, и покрај тоа што веќе му се бара нова средина каде ќе ја ...
| | веќе видена | слични

Барселона и понатаму тоне во криза, а Жоан Лапорта на секој можен начин бара алтернативни решенија за спас на клубот и сезоната. Факт е дека „каталонците“ се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Цели десет дена откако државниот обвинител Љубомир Јовески ја посочи како надлежна да го гони шефот на Финансиската полиција обвинителката Гордана Смаќовска не ...
сите 263 | | | веќе видена

Полициски службеници од дебарското Одделение за внатрешни работи приведоа жител од село Косоврасти поради физички напад врз неговата сопруга. - Во ОВР Дебар, ...
сите 561 | | | веќе видена

Вложувањата во акции на „Комерцијална банка“ излегоа многу добра и исплатлива инвестиција. Особено за „Гранит“ кој благодарејќи на дивидендата од оваа акција е ...
сите 20 | | | веќе видена

Скандалозната изјава на министерката за култура Костадиновска Стојчевска е најава за орвеловиот свет на цензура и ограничување на уметничкото творештво во ...
сите 117 | | | веќе видена

Израелските сили ја опколија куќата на Ибрахим ал Набулси, висок командант на бригадите на мачениците Ал Акса на Фатах, кој долго време се наоѓал на листата на ...
сите 222 | | | веќе видена

Државниот санитарен и здравствен инспекторат во овој период издава околу 800 решенија дневно, освен за викенд кога бројот на позитивните случаи е помал, ...
сите 290 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по суви коловози.Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е зголемен. На ГП ...
сите 173 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан размислува да го привлече Умтити

Од:
До кого (е-маил):
Порака: