Девојче силувано од нејзин малолетен роднина


7 копии
4 копии
8 копии
5 копии

Во текот на вчерашниот ден во основно училиште во Чаир дошло до физичка пресметка меѓу деца и родител. Односно се почнало откако двајца ученици нападнале ...
| | веќе видена | слични

МВР информира дека мигрант починал во кумановската болница, откако пред една недела бил пронајден во бессознание на улицата „Никола Тесла“ во градот. -Денеска ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На 18 јуни, ВМРО-ДПМНЕ ќе организира голем анти - владин протест. Извршниот комитет на партијата донесе одлука за одржување голем граѓански протест што ќе се ...
сите 646 | | | веќе видена

Српскиот патријарх Порфириј и македонскиот архиепископ Стефан ќе служат литургија на помирување на 19 мај во црквата Свети Сава во Белград, соопштија од ...
сите 485 | | | веќе видена

Потребни нѝ се, живи, украински херои, рече украинскиот претседател Володимир Зеленски за украинските борци од Азовстал. Украинската војска измината ноќ ...
сите 187 | | | веќе видена

Поранешниот македонски репрезентативен голман, Петар Ангелов своето прво тренерско искуство нема да го памети по лошо. Како предводник на Вардар Неготино успеа ...
сите 123 | | | веќе видена

Информацијата за почеток на Стратешкиот дијалог меѓу Република Северна Македонија и Соединетите Американски Држави, е една од точките што ќе ги разгледува ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девојче силувано од нејзин малолетен роднина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: