Започна продажбата на Huawei MateBook 14s на македонскиот пазар

Американската компанија Motiv, со седиште во Сан Франциско, креираше паметен прстен којшто овозможува верификација на идентитет преку EKG и плаќање со помош на ...
| | веќе видена | слични

Отворена е нова продавница на Xiaomi во Скопје, во Градскиот трговски центар. Од компанијата велат дека оваа продавница еднакво како и останатите илјадници ...
| | веќе видена | слични

Останато

Џафери со својот примитивизам и насилие остава трауми врз вработените кои ги малтретира, потребна е казна веднаш.Односот на Талат Џафери со вработените во ...
сите 274 | | | веќе видена

Финска и Шведска утрово и официјално ги поднесоа нивните кандидатури за членство во Северноатлантската Алијанса преку нивните амбасадори во седиштето на НАТО ...
сите 698 | | | веќе видена

Во моментов почетната плата на просветните работници е 24 800 денари . Ако на таа сума се додадат 15 % таа би изнесувала околу 28 000 денари , а просечната ...
сите 273 | | | веќе видена

Бројот на луѓе кои страдаат од Ковид-19 во Северна Кореја се искачи на речиси 1,5 милиони, а експертите велат дека ќе следи катастрофа во земјата доколку не се ...
сите 212 | | | веќе видена

Синодот на Македонската православна црква – Охридска архиепископија денеска ќе одржи координативна седница, на која ќе биде разгледана одлуката на Српската ...
сите 427 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Започна продажбата на Huawei MateBook 14s на македонскиот пазар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: