Започна продажбата на HUAWEI MateBook 14s на македонскиот пазар

Американската компанија Motiv, со седиште во Сан Франциско, креираше паметен прстен којшто овозможува верификација на идентитет преку EKG и плаќање со помош на ...
| | веќе видена | слични

„Шаоми“ најави батерии со поголем капацитет Компанијата „Шаоми“ преку социјалната мрежа Веибо најави нова технологија за батерии. Станува збор за технологија ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ајде на брзи избори без техничка влада, за малите партии понуда за една изборна единица. ЛДП, ДОМ и ДС да не се кријат зад криминалните интереси, туку еве ...
сите 817 | | | веќе видена

Проследете ја во живо перс-конференцијата на на премиерот на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски и премиерот на Република Бугарија, Кирил Петков.
сите 51 | | | веќе видена

Еминетниот епидемиолог и професор на Медицинскиот факултет, д-р Драган Даниловски, по написите во повеќе медиуми дека е ЛДП предлага тој и микробиологот, проф. ...
сите 257 | | | веќе видена

„Ова за старо – новата Влада е смислување на ресори, на министерски места како да се задоволат поголем број од фракциите кои што очигледно постојат во СДСМ и ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Започна продажбата на HUAWEI MateBook 14s на македонскиот пазар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: