Деспотовски одговара на прашања од пријатели


Популарната поп пејачка ги збуни своите фанови со споделено видео на својот инстаграм профил. Бритни Спирс на видеото стои свртена со грб, нишкајќи „нешто“ во ...
| | веќе видена | слични

Џордан Бови израснала во конзервативно христијанско семејство со мајка русокоса и сестра која го следела истиот стил. Но, Џордан отсекогаш била „црната овца“ ...
| | веќе видена | слични

На пејачката Неда Украден која го има епитетот српската Тина Тарнер годините не и можат ништо. Пејачката редовно споделува фотографии на Инстаграм, а истото го ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша објави низа провокативни фотографии на социјалните мрежи и воодушеви многумина, но судејќи по нејзината нова објава има и негативни ...
| | веќе видена | слични

Таа во последно време ужива во тропските предели и често ги радува фановите на Инстаграм со фотографии кои го одземаат здивот. Луција Јаворчекова (28) од ...
| | веќе видена | слични

Oва преслатко девојче стана интернет сензација на само нејзини 6 месеци, а ја прослави нејзината коса. Фотографијата е напраена во 2018 година до нејзината ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша направи општ хаос на социјалната мрежа Инстаграм со новите фотографии. Не поминаа ниту часови, откалко разголена се валкаше во снегот, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Под мотото „УЛТИМАТУМ – Не благодарам“ илјадници граѓани вечерва протестираа против прифаќањето на францускиот предлог за тргање на бугарското вето и отворање ...
сите 807 | | | веќе видена

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ, Александар Николоски преку својот фејсбук профил ги повика граѓаните да излезат вечерва од 19:00 часот, пред Владата на ...
сите 636 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи кажа дека доколку кажеме „не“ за внес на Бугарите во Уставот ќе започнат меѓуетнички тензии и ќе ја имаме ...
сите 67 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 115 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Деспотовски одговара на прашања од пријатели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: