Деспотовски одговара на прашања од пријатели


Популарната поп пејачка ги збуни своите фанови со споделено видео на својот инстаграм профил. Бритни Спирс на видеото стои свртена со грб, нишкајќи „нешто“ во ...
| | веќе видена | слични

Џордан Бови израснала во конзервативно христијанско семејство со мајка русокоса и сестра која го следела истиот стил. Но, Џордан отсекогаш била „црната овца“ ...
| | веќе видена | слични

На пејачката Неда Украден која го има епитетот српската Тина Тарнер годините не и можат ништо. Пејачката редовно споделува фотографии на Инстаграм, а истото го ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша објави низа провокативни фотографии на социјалните мрежи и воодушеви многумина, но судејќи по нејзината нова објава има и негативни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Таа во последно време ужива во тропските предели и често ги радува фановите на Инстаграм со фотографии кои го одземаат здивот. Луција Јаворчекова (28) од ...
| | веќе видена | слични

Oва преслатко девојче стана интернет сензација на само нејзини 6 месеци, а ја прослави нејзината коса. Фотографијата е напраена во 2018 година до нејзината ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша направи општ хаос на социјалната мрежа Инстаграм со новите фотографии. Не поминаа ниту часови, откалко разголена се валкаше во снегот, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Се чини дека сите чинители во општеството и граѓаните заборавија зошто почна штрајкот на наставниците. Штрајкот на наставниците почна затоа што тие бараа ...
сите 282 | | | веќе видена

Ердоган, исто така, рекол дека верува оти треба да се укине ембаргото за извоз на оружје воведено за Турција по нејзината инвазија на Сирија во 2019 година, ...
сите 927 | | | веќе видена

Тие кои имаат полна уста со реторика за интеграции и обвинувања кон другите за Русија, се демаскираа на најскандалозен начин. Во пресрет на 20-годишнината од ...
сите 95 | | | веќе видена

Откако Европската комисија во средата првпат даде рок за одржување на првата меѓувладина конференција со Северна Македонија и Албанија и преговорите со двете ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Деспотовски одговара на прашања од пријатели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: