Деспотовски одговара на прашања од пријатели


Популарната поп пејачка ги збуни своите фанови со споделено видео на својот инстаграм профил. Бритни Спирс на видеото стои свртена со грб, нишкајќи „нешто“ во ...
| | веќе видена | слични

Џордан Бови израснала во конзервативно христијанско семејство со мајка русокоса и сестра која го следела истиот стил. Но, Џордан отсекогаш била „црната овца“ ...
| | веќе видена | слични

На пејачката Неда Украден која го има епитетот српската Тина Тарнер годините не и можат ништо. Пејачката редовно споделува фотографии на Инстаграм, а истото го ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша објави низа провокативни фотографии на социјалните мрежи и воодушеви многумина, но судејќи по нејзината нова објава има и негативни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Таа во последно време ужива во тропските предели и често ги радува фановите на Инстаграм со фотографии кои го одземаат здивот. Луција Јаворчекова (28) од ...
| | веќе видена | слични

Oва преслатко девојче стана интернет сензација на само нејзини 6 месеци, а ја прослави нејзината коса. Фотографијата е напраена во 2018 година до нејзината ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша направи општ хаос на социјалната мрежа Инстаграм со новите фотографии. Не поминаа ниту часови, откалко разголена се валкаше во снегот, а ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Извршниот одбор на СДСМ попладнево на седница го разгледуваше последниот европски предлог на француското претседателство за кревање на блокадата и започнување ...
сите 638 | | | веќе видена

По средбата на лидерите на помалите партии од владината коалиција ЛДП, ДС и ДОМ со претседателот Стево Пендаровски, претседателот на Либералната партија и ...
сите 251 | | | веќе видена

На крајот од својот говор вечерва пред Владата на РМ, Искра Коровешовска од ТВ АЛФА соопшти дека утрешниот протест е во 12 часот, кога Владата ќе започне со ...
сите 89 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Деспотовски одговара на прашања од пријатели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: