Кинески хороскоп за 2022 – Што ве очекува во годината на тигарот?

Црната боја е синоним за елегантност и безвременост. Но, има луѓе кои сакаат да ја носат почесто од другите. Доколку вие сте личност која обожава црна боја, ...
| | веќе видена | слични

Сите понекогаш премногу правиме и се приврзуваме за луѓе кои не нè заслужуваат. Дозволуваме да ни се качуваат на глава, да ни го скршат срцето, а ние повторно ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дури и за момент да не сте сигурни во вашите чувства, вашето и неговото однесување може да ви открие многу.Моментите на несигурност, па дури и сомнежите во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Мартин Велковски е играчот што ја доби улогата на замена за повредениот Кире Лазаров, голем товар на грбот на ракометарот на Еурофарм Пелистер. Слично како и ...
сите 751 | | | веќе видена

Ајде на брзи избори без техничка влада, за малите партии понуда за една изборна единица. ЛДП, ДОМ и ДС да не се кријат зад криминалните интереси, туку еве ...
сите 393 | | | веќе видена

Неуспешните економски политики на СДСМ не може да резултираат со успех во енергетиката, тоа се гранки кои се поврзани и зависни една од друга. СДСМ минатата ...
сите 433 | | | веќе видена

Претседателот на македонско-бугарската стопанска комора во Македонија, Кирил Лазаров преку писмо се обрати до премиерите на Владите на Бугарија и Македонија. ...
сите 303 | | | веќе видена

На првиот ден од изборот на новата Влада, во министерствата беше извршено примопредавање, а новиот премиер Димитар Ковачевски најави дека секоја минута ќе ја ...
сите 489 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кинески хороскоп за 2022 – Што ве очекува во годината на тигарот?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: