РЕМЕНСКИ: Со хибрид сме многу повисоко отколку што бевме со режим


5 копии
2 копии

„Ако тоа се направеше во првите шест месеци зборувам и во период на техничка влада но најмногу зборувам во период 2017-та година верувајте ние немаше да ...
| | веќе видена | слични

„Згрешивме што веднаш не тргнавме во реализација на концептот одговорност, борба против организиран криминал и корупција. Ако тоа се направеше во првите шест ...
| | веќе видена | слични

Кандидатката за лидер на СДСМ, Фросина Ременски со фудбалски жаргон објаснува дали некој од кандидатите за претседател на партијата има предност пред изборите ...
| | веќе видена | слични

Останато

Се чини дека сите чинители во општеството и граѓаните заборавија зошто почна штрајкот на наставниците. Штрајкот на наставниците почна затоа што тие бараа ...
сите 260 | | | веќе видена

Ердоган, исто така, рекол дека верува оти треба да се укине ембаргото за извоз на оружје воведено за Турција по нејзината инвазија на Сирија во 2019 година, ...
сите 926 | | | веќе видена

Во полициската станица во Драчево било пријавено дека на улицата „Малешевска", К.В. (67) од Скопје испукал два куршуми од пиштол и повредил куче, сопственост ...
сите 443 | | | веќе видена

Украина треба да стане полноправен кандидат за пристапување во ЕУ, наместо да биде дел од т.н. пошироко предворје на ЕУ наречено „европската политичка ...
сите 644 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

РЕМЕНСКИ: Со хибрид сме многу повисоко отколку што бевме со режим

Од:
До кого (е-маил):
Порака: