Пејачката ПОЛУДЕ поради веста за нејзината бременост! „Луѓе, престанете да ме размножувате секоја година! (ФОТО)

Пејачката Ријана со години е мета на гласини дека ќе стане мајка, а тоа е повторно случај откако фотографиите на кои нејзиниот стомак изгледа поголем од ...
| | веќе видена | слични

Кон крајот на ноември, турската актерка Бергузар Корел и сопругот Халит Ергенч, најпознати по улогите на Шехерезада и Онур во серијата „1001 ноќ“, го добија ...
| | веќе видена | слични

Турската актерска двојка – Бергузар Корел и сопругот Халит Ергенч и денес познати како Шехерезада и Величенствениот пред еден месец го добија своето трето ...
| | веќе видена | слични

Џејн е бремена во седми месец, а кога поминала покрај кафезот со тигар, таа сакала да направи една фотографија со него. Нејзината пријателка го снимала овој ...
| | веќе видена | слични

Македонската водителка Милена Антовска со нетрпение очекува да стане мајка по втор пат. Таа постојано е активна на социјалните мрежи и често објавува ...
| | веќе видена | слични

Актерката Џеси Кејв, најпозната по улогата Лавандер Браун во Хари Потер, повторно е бремена. Третото дете го родила пред нешто повеќе од една година, а сега ...
| | веќе видена | слични

Светски познатата музичка ѕвезда Ријана со денови е во центарот на вниманието на јавноста откако беше објавена веста дека пејачката наводно е бремена. Според ...
| | веќе видена | слични

Останато

Иако заврши понатамошното натпреварување за Македонската репрезентација на Европското ракометно првенство на Стариот континент, тие сепак се победници во ...
сите 436 | | | веќе видена

На првиот ден од изборот на новата Влада, во министерствата беше извршено примопредавање, а новиот премиер Димитар Ковачевски најави дека секоја минута ќе ја ...
сите 221 | | | веќе видена

Ајде на брзи избори без техничка влада, за малите партии понуда за една изборна единица. ЛДП, ДОМ и ДС да не се кријат зад криминалните интереси, туку еве ...
сите 464 | | | веќе видена

Одлуката второто полугодие за основците и средношколците да продолжи на први февруари поради актуелната епидемиолошка состојба со ковид 19 е оправдана вели ...
сите 238 | | | веќе видена

Неуспешните економски политики на СДСМ не може да резултираат со успех во енергетиката, тоа се гранки кои се поврзани и зависни една од друга. СДСМ минатата ...
сите 391 | | | веќе видена

Надлежните ги послушаа советите на епидемиолозите, земјата се наоѓа во пикот на заразата- учениците да останат дома. Главниот координативен кризен штаб ...
сите 410 | | | веќе видена

Полициски службеници Единица за внатрешни работи – Одделение за криминалистички работи Кисела Вода вчера во 17:50 часот го лишиле од слобода Д.К.(33) од Скопје ...
сите 469 | | | веќе видена

Најголемата и најбизарната мигрантска криза во историјата конечно заврши. Новак Ѓоковиќ, дехидриран и видно исцрпен од малтретирање на тешката австралиска ...
сите 412 | | | веќе видена

Во првите два и пол месеци од мандатот, Данела Арсовска нема ниту еден проект во интерес на граѓаните на Град Скопје. Нејзината најава дека ќе реконструира ...
сите 215 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пејачката ПОЛУДЕ поради веста за нејзината бременост! „Луѓе, престанете да ме размножувате секоја година! (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: