Милан имаат најдобар старт на лигата од 2003, ќе изддржат ли?

2 копии

Интер од вечерва и дефинитивно е нов лидер во Серија А, бидејќи тимот на Симоне Инѕаги успешно знаеше да ги искористи киксовите на Милан и Наполи, а во Калјари ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Интер славеше над Калјари со 4-0 за петта победа во низа, резултат со кој избраниците на Симоне Инзаги ги искористија „киксовите“ на Милан и на Наполи викендов ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Екипата на Милан полека го губи победничкиот ритам кој започна уште на стартот на сезоната и траеше до пред неколку кола до кога „росонерите“ беа на врвот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Турција ќе продолжи да ја јакне својата војска за да стане најмоќна во светот, изјави претседателот на таа земја Реџеп Таип Ердоган. „Успесите во операциите во ...
сите 158 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски за утре на пладне го свика Советот за безбедност, а на дневен ред на седницата ќе биде модифицираниот предлог на француското ...
сите 241 | | | веќе видена

Претседателот Пендаровски во рамки на Самитот на НАТО во Мадрид, учествуваше и се обрати на втората сесија на состанокот на Северноатлантскиот Совет на ниво на ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан имаат најдобар старт на лигата од 2003, ќе изддржат ли?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: