Искористете ги фотелјите и столовите и максимално протресете ги мускулите: 60 минутни ефективни домашни вежби (ВИДЕО)


Обидете се да ги направите сите вежби до крај Кога ќе престанете да користите разни изговори, време е навистина да почнете да вежбате. Затоа ви предлагаме ...
| | веќе видена | слични

Проектите „направи сам“ се совршен начин за опуштање и креирање нешто со сопствените раце во кое ќе уживате и вие и вашето семејство. Минимализмот се вовлече ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Добар начин да ја „исчистите“ главата Понекогаш, кога сте уморни, ништо не помага како неколку вежби за релаксација. Ви предлагаме сет на вежби во траење од 10 ...
| | веќе видена | слични

Програмата во траење од 30 минути ќе биде доволна за согорување на вишокот калории, но и за затегнување на целото тело. Многу ефикасна комбинација на пилатес ...
| | веќе видена | слични

Крајно време е да почнете да тренирате Кога ќе останете без изговори и навистина ќе одлучите да започнете со вежбање, имаме предлог за вас. Доколку планирате ...
| | веќе видена | слични

Еве како да ги правите овие вежби Многу жени имаат подбрадок и што и да прават, едноставно не можат да се ослободат од тоа. Подбрадокот ги менува цртите на ...
| | веќе видена | слични

Одличен начин да ја подобрите рамнотежата и да го размрдате целото тело Комбинацијата на пилатес и вежбање со висок интензитет гарантира согорување на вишокот ...
| | веќе видена | слични

Останато

По предавањето на ранетите, а потоа и другите украински борци од фабриката за челик Азовстал во Мариупол, кои беа под опсада со недели, слики од војници кои се ...
сите 374 | | | веќе видена

Пратениците денеска во Собранието расправаат за Дополнетиот предлог на законот за финансиска стабилност, со европско знаменце. Пратеникот Антонио Милошоски од ...
сите 321 | | | веќе видена

Градоначалникот на Струмица, Костадин Костадинов го разреши директорот на училиштето од Струмица од кое наставник е осомничен за полов напад врз дете, а ...
сите 431 | | | веќе видена

На денот на пристигнување на делегацијата од СПЦ предводена од патријархот Порфириј, се дотерува дворот на Соборниот храм. Откако вчера се поставуваше мермер ...
сите 271 | | | веќе видена

Турција не може да ги игнорира санкциите на Стокхолм против Анкара, изјави турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган. „Иако е очигледна виталната улога што ја ...
сите 595 | | | веќе видена

Универзитетскиот професор Дарко Лазаров во емисијата 24 анализа потенцираше дека ребалансот на буџетот се прави многу рано и најчесто се прават во септември. ...
сите 187 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден во понеделникот го објави лансирањето на Индо-пацифичката економска рамка (ИПЕФ), која вклучува десетина индо-пацифички ...
сите 110 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Искористете ги фотелјите и столовите и максимално протресете ги мускулите: 60 минутни ефективни домашни вежби (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: