Ди Марија ги откри плановите за својата иднина


3 копии

Барселона како што е познато е во лоша финансиска ситуација, но тоа сепак нема да ја спречи управата на клубот да се засили во зимскиот преоден рок. Една од ...
| | веќе видена | слични

Еден од најпознатите новинари специјализирани за трансфер активности, Фабрицио Романо пренесе дека Барселона е многу блиску до првото јануарско засилување. ...
| | веќе видена | слични

Медиумите на Островот пренесуваат дека преговорите за нов договор помеѓу Челси и Антонио Ридигер и дефинитивно пропаднале и дека германскиот репрезентативец ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бугарскиот премиер, Кирил Петков при посетата на Скопје порача дека го почитува самоопределувањето на македонските граѓани и употребата на јазиците во Уставот. ...
сите 512 | | | веќе видена

Неуспешните економски политики на СДСМ не може да резултираат со успех во енергетиката, тоа се гранки кои се поврзани и зависни една од друга. СДСМ минатата ...
сите 353 | | | веќе видена

Ајде на брзи избори без техничка влада, за малите партии понуда за една изборна единица. ЛДП, ДОМ и ДС да не се кријат зад криминалните интереси, туку еве ...
сите 393 | | | веќе видена

На првиот ден од изборот на новата Влада, во министерствата беше извршено примопредавање, а новиот премиер Димитар Ковачевски најави дека секоја минута ќе ја ...
сите 119 | | | веќе видена

Германската министерка за Европа, Ана Лурман која по вчерашната посета на Скопје, денеска престојува во Тирана, на прес-конференција рече дека Германија е ...
сите 368 | | | веќе видена

Министерот за правда Бојан Маричиќ под слоганот „Има Решение“ го најави почетокот на кампањата за промоција на медијацијата како алтернативен начин за решавање ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ди Марија ги откри плановите за својата иднина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: