Tesla го претстави своето најприфатливо возило – електричен ATV за деца (ВИДЕО)


Потребно е да се издвои поголема сума пари за да се купи автомобил Tesla, но конечно пристигнува возило кое повеќето луѓе ќе можат да си го дозволат. Иако оваа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пожарот кој попладнево избувна во објект на улицата позната како „Пластичарска“е изгаснат. Територијалната противпожарна единица на Град Скопје интервенирала ...
сите 116 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести одлучи, а владата прифати, времетраењето на изолацијата да биде седум дена.Новата одлука за кратење на периодот на изолација ќе ...
сите 144 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска се сретна со грчкиот амбасадор во земјава Русос Кундурос, кој му ја пренесе силна и недвосмислена поддршка од Грција и ...
сите 155 | | | веќе видена

Поранешниот премиер Зоран Заев беше познат по бројните гафови и изјави што ги даваше за време на меѓународни средни, интервјуја или настани, но таквата пракса ...
сите 108 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието Талат Џафери за на 10 февруари ја закажа седницата на која ќе треба да се разгледува предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за укинување на ...
сите 297 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Tesla го претстави своето најприфатливо возило – електричен ATV за деца (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: