МАКРОН ЖЕСТОКО ГО НАВРЕДИЛ ЏОНСОН Скандалот се појави во медиумите по неговата посета на Загреб


Францускиот претседател Емануел Макрон наводно го навредувал премиерот на Обединетото Кралство Борис Џонсон минатата недела за време на неговата посета на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Конзервативците на британскиот премиер Борис Џонсон ја загубија предноста, според анкетите, во однос на опозициската Лабуристичка партија, откако откритието за ...
| | веќе видена | слични

Конзервативната партија на британскиот премиер Борис Џонсон, го изгубила водството во анкетите во однос на опозициската Лабуристичка партија по откритието за ...
| | веќе видена | слични

Конзервативната партија на британскиот премиер Борис Џонсон го загуби водството во анкетите во однос на опозициската Лабуристичка партија, откако во јавноста ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Конзервативната партија на британскиот премиер Борис Џонсон го загуби водството во анкетите наспроти опозициската Лабуристичка партија, по откривањето на ...
| | веќе видена | слични

Конзервативната партија на британскиот премиер Борис Џонсон го загуби своето водство во анкетите против опозициската Лабуристичка партија, откако откривањето ...
| | веќе видена | слични

Три четвртини од луѓето веруваат дека се одржала божиќна забава на која се прекршени правилата за коронавирус, а 68 проценти од анкетираните веруваат дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Во видеото таа се смее и се шегува на сметка на забавата организирана во владата за време на минатогодишното божиќно заклучување, кога таквите собири беа ...
| | веќе видена | слични

Блиската соработничка од секторот за односи со медиумите на британскиот премиер Борис Џонсон поднесе во средата оставка, откако се појави видео на кое таа се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Демонстрација на примитивизам со цел да се предизвика поголем инцидент. Вака лидерот на ВМРО ДПМНЕ, го коментира однесувањето на собранискиот спикер, кој ги ...
сите 394 | | | веќе видена

Националната асоцијација за оружје продолжува со отворањето на својата годишна конвенција денес во Хјустон, само неколку дена откако тинејџер вооружен ...
сите 196 | | | веќе видена

Во Основниот кривичен суд во Скопје трае распитот пред судија на претходна постапка по барањето од Обвинителството за определување на мерка притвор за шестмина ...
сите 111 | | | веќе видена

САД воведоа санкции за две руски банки – Далечниот Исток и Спутник банка – на севернокорејската компанија Ер Корио Трејдинг и Јонг Јонг Нам, претставник на ...
сите 196 | | | веќе видена

Неколку лица се пренесени во болница, а двајца приклучени на апарати, по пожарот што изби во центарот на Солун во близина на плоштадот Аристотел, објавија ...
сите 139 | | | веќе видена

СОНК и Министерството за труд и социјална политика ги потпишаа измените и дополнувањата на колективниот договор, со кој е регулиран начинот на исплата на ...
сите 68 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски заедно со македонската делегација која е во дводневна посета на Ватикан и Рим по повод 24 мај – Денот на сесловенските ...
сите 336 | | | веќе видена

Поранешниот генерален секретар во Владата, Мухамед Зеќири од апелационите судии побара да биде пуштен на слобода. Тој денеска на јавна седница во Апелациониот ...
сите 89 | | | веќе видена

Патрик Виеира нема да биде казнет за постапката по мечот во Премиерлигата меѓу Евертон и Кристал палас, а симпатизерите на фудбалот во Англија велат дека треба ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

МАКРОН ЖЕСТОКО ГО НАВРЕДИЛ ЏОНСОН Скандалот се појави во медиумите по неговата посета на Загреб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: