4 Android апликации кои се привремено бесплатни


Доколку често имате важни состаноци преку Zoom, тогаш сигурно и често се наоѓате во ситуации каде е потребно да запишувате најразлични работи. Одредени луѓе ги ...
| | веќе видена | слични

Крајот на годината се приближува и, доколку сте како нас, најверојатно се прашувате кои апликации го заслужуваат вашето внимание и би можеле да се вдомат во ...
| | веќе видена | слични

Факт е дека не можат сите да бидат уметници. Како и за многу други работи, така и за цртањето, одредени луѓе попрво би кршеле камења отколку да пробаат да ...
| | веќе видена | слични

Останато

На првиот ден од изборот на новата Влада, во министерствата беше извршено примопредавање, а новиот премиер Димитар Ковачевски најави дека секоја минута ќе ја ...
сите 420 | | | веќе видена

Историјата ставена во втор план, со фокус на градење на добрите односи меѓу граѓаните на Северна Македонија и Бугарија, зајакнување на соработката во повеќе ...
сите 448 | | | веќе видена

Околу 255 илјади ученици наместо утре, во училишните клупи ќе се вратат на 1 февруари поради влошената епидемиoлошка состојба и проценката дека земјата се ...
сите 335 | | | веќе видена

Ајде на брзи избори без техничка влада, за малите партии понуда за една изборна единица, стои во денешното соопштение на ВМРО-ДПМНЕ. ЛДП, ДОМ и ДС да не се ...
сите 385 | | | веќе видена

Денес Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ проф-др Христијан Мицкоски во седиштето на ВМРО-ДПМНЕ имаше средба со премиерот на Република Бугарија, Кирил Петков. На ...
сите 433 | | | веќе видена

Полицијата синоќа привела 31-годишен скопјанец поради неколку кражби во Чаир. Приведениот М.Ф.(31) се сомничи дека извршил една тешка кражба од сендвичарница, ...
сите 281 | | | веќе видена

„Ова за старо – новата Влада е смислување на ресори, на министерски места како да се задоволат поголем број од фракциите кои што очигледно постојат во СДСМ и ...
сите 35 | | | веќе видена

Нов блок во РЕК не работи, за народот нема парно зашто за власта има тендери и криминал, изјави Стевче Антовски, член на Комисија за енергетика на ВМРО-ДПМНЕ. ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

4 Android апликации кои се привремено бесплатни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: