Скопјанка пријавила дека дечко и ја тепал и ѝ се заканувал

3 копии

Непознат сторител вчера рано наутро успеал да ограби банкомат, информира МВР „На 08.12.2021 во 07.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во периодот од ...
| | веќе видена | слични

Малолетник од скопско силувал негова роднина, исто така малолетно девојче, а случајот во полиција го пријавила мајката на девојчето, соопшти полицијата. На ...
| | веќе видена | слични

На 08.12.2021 во 07.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во периодот од 15.50 часот на 07.12 до 06.00 часот на 08.12.2021 во продажен објект на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Полицајци вчера во Тетово лишиле од слобода тројца мажи кои немале соодветни сертификати за примена вакцина. Едниот од нив имал сертификат на име на друго ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Бугарскиот премиер Кирил Петков днеска ќе реферира пред пратениците во Народното собрание на Бугарија за резултатите од неговата посета на Скопје минатата ...
сите 484 | | | веќе видена

Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Гостивар поднесе обвинителен предлог против едно лице за кривично дело – тешки дела против безбедноста на ...
сите 281 | | | веќе видена

Во моментов 2.600 паралелки во Австрија се испратени во карантин поради коронавирусот, а девет училишта се затворени, соопшти денеска Министерството за ...
сите 190 | | | веќе видена

На 4 февруари, како што веќе најави бугарскиот премиер Кирил Петков, Македонија и Бугарија заеднички ќе го чествуваат Гоце Делчев по повод 150-годишнината од ...
сите 334 | | | веќе видена

Нема потреба од дополнителни рестриктивни мерки до следниот состанок на Комисијата за заразни болести бидејќи во последните два дена има намалување на бројот ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанка пријавила дека дечко и ја тепал и ѝ се заканувал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: