Скопјанка пријавила дека дечко и ја тепал и ѝ се заканувал

3 копии

Непознат сторител вчера рано наутро успеал да ограби банкомат, информира МВР „На 08.12.2021 во 07.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во периодот од ...
| | веќе видена | слични

Малолетник од скопско силувал негова роднина, исто така малолетно девојче, а случајот во полиција го пријавила мајката на девојчето, соопшти полицијата. На ...
| | веќе видена | слични

На 08.12.2021 во 07.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во периодот од 15.50 часот на 07.12 до 06.00 часот на 08.12.2021 во продажен објект на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Полицајци вчера во Тетово лишиле од слобода тројца мажи кои немале соодветни сертификати за примена вакцина. Едниот од нив имал сертификат на име на друго ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

На 18 јуни, ВМРО-ДПМНЕ ќе организира голем анти - владин протест. Извршниот комитет на партијата донесе одлука за одржување голем граѓански протест што ќе се ...
сите 646 | | | веќе видена

Српскиот патријарх Порфириј и македонскиот архиепископ Стефан ќе служат литургија на помирување на 19 мај во црквата Свети Сава во Белград, соопштија од ...
сите 485 | | | веќе видена

Украинската војска измината ноќ работеше на евакуација на преостанатите борци од фабриката за челик Азовстал во Мариупол, каде тримесечното руско бомбардирање ...
сите 241 | | | веќе видена

Поранешниот македонски репрезентативен голман, Петар Ангелов своето прво тренерско искуство нема да го памети по лошо. Како предводник на Вардар Неготино успеа ...
сите 123 | | | веќе видена

Информацијата за почеток на Стратешкиот дијалог меѓу Република Северна Македонија и Соединетите Американски Држави, е една од точките што ќе ги разгледува ...
сите 46 | | | веќе видена

Во вечерашното гостување во емисијата „Анализа 24“ на Телевизија 24 гостуваше потпретседателката на ВМРО-ДПМНЕ, Гордана Димитриеска Кочоска. Таа изјави дека ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанка пријавила дека дечко и ја тепал и ѝ се заканувал

Од:
До кого (е-маил):
Порака: